economist

حجت‌الاسلام سید محمد باقر طباطبایی در مراسم تودیع ومعارفه رئیس اوقاف ساوه با اشاره به آمار امامزادگان وموقوفات این  شهرستان اظهار داشت:

219 موقوفه متصرفه، 67موقوفه غیر متصرفه و 73 امامزاده واجب التعظیم و یک پیغمبر به اسم پیغمبر اشموئیل نبی در ساوه وجود دارد.

وی افزود: شهرستان ساوه در 6 سال اخیر97 وقف در حوزه‌های قرهنگی، قرآنی داشته است و خوشبختانه امامزادگان ساوه باتوجه به فرموده مقام معظم رهبری مبنی براینکه امامزادگان باید به قطب فرهنگی تبدیل شوند، در تحقق این مهم موفق بوده و ما امروز شاهد برگزاری همه مراسمات در امامزادگان هستیم.

رئیس جدید اوقاف‌و امور خیریه ساوه هم در این مراسم گفت: متاسفانه به سبب گرفتار شدن در زندگی پرهیاهو از معنویات غافل شده ایم و یکی از این موارد بحث برکت است، خیلی‌ها عمر با برکتی داشته‌اند و خیلی‌ها با وجود عمر طولانی برکتی از زندگی نداشتند.

حجت‌الاسلام حمید کرمی افزود: برخی برکت را با خودشان دارند مثل کسانی که در امر وقف هستند، متولی بقا متبرکه هستند وبا اوقاف همکاری می کنند برکت در زندگی این افراد ساری و جاری است.

در این مراسم  حجت‌الاسلام حمید کرمی به عنوان رئیس اوقاف و امور خیریه ساوه معرفی و از زحمات حجت‌الاسلام طباطبایی رئیس اوقاف سابق ساوه تقدیر شد، حجت الاسلام حمید کرمی سابقه ریاست اوقاف زرندیه و دلیجان را در کارنامه خود دارد.

به سمت بالا

economist
Template Design:Dima Group
Tool tip