economist

محمد بهاروند در دیدار با خانواده شهیدان عباس بخشی و علی کاشی در شهرستان ساوه به مناسبت هفته دفاع مقدس اظهار داشت:

احیا، حفظ و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت طلبی، زنده نگه داشتن یاد شهیدان و حفظ آثار آنان، تجلیل و تکریم از خانواده های معظم شهدا از مهمترین اهداف این دیدارها است .

وی تکریم و خدمت به خانواده شهدا را بزرگداشت شعائر اسلامی دانست و افزود: شهدا و ایثارگران با فداکاری و گذشت خود خالق عزت ملی هستند بنابراین خدمت به آنان افتخار است و باید قدردان این خدمت و فرصت بود.

بهاروند بیان کرد: یکی از مزایای دیدار با خانواده شهدا بهره مندی از پندها و نصایح پدران و مادران شهدا در امور زندگی و انجام وظایف محوله است و تلاش داریم تا در مسیر تحقق اهداف شهدا و عمل به وصایای آنان حرکت کنیم و خدمت گزارانی شایسته برای مردم باشیم .

خون شهدا عامل تداوم ارزش های مقدس انقلاب اسلامی است

در این دیدار همچنین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان ساوه اظهار داشت: جهاد مقدس شهید و خون پاکی که در این راه به زمین ریخته می شود، عامل بقای انقلاب و تداوم ارزش های مقدسی است که انسانیت، شرف، عدالت و آزادی در پرتو آنها، جان می گیرند و استمرار می یابند.

علی رسولی تصریح کرد: شهید چون شمع می سوزد و با نور خویش، ظلمات و تاریکی های زندگانی بشر را روشن می کند و راه رشد و سلامت و سعادت جامعه انسانی را هموار می کند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان ساوه افزود: جوانان انقلابی با حضورشان در جبهه ها به تعلقات و لذت های دنیایی پشت پا زدند و با دفاع از ارزش های اسلامی و این آب و خاک باعث شدند تا امروز ما در اوج قدرت، استقلال، اقتدار، امنیت و آسایش زندگی کنیم.

گفتنی است شهید عباس بخشی در سال۱۳۵۹ در منطقه سوسنگرد مفقود الاثر شد و شهید نظرعلی کاشی در سال ۱۳۶۶ در آبادان به فیض رفیع شهادت نائل آمد

به سمت بالا

economist
Template Design:Dima Group
Tool tip