economist

نماینده مردم ساوه و زرندیه گفت: با توجه به افزایش پرشتاب جمعیت در ساوه، مشارکت مردم در موسسات خیریه و امور مربوط به بهداشت و درمان ضروری است زیرا دولت بودجه کافی برای برآوردن مطالبات مردم ندارد.

محمدرضا منصوری، نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس در مراسم افتتاح دارالشفای شبانه روزی کریم اهل بیت (ع) ساوه گفت: با توجه به افزایش پرشتاب جمعیت در ساوه، مشارکت مردم در موسسات خیریه و امور مربوط به بهداشت و درمان ضروری است زیرا بودجه کافی دولت برای برآوردن مطالبات مردم ندارد.

وی افزود: ساوه به دلیل جاذبه های صنعتی و کشاورزی به حدی رشد جمعیت بالا دارد که میزان جمعیت افزایش یافته این شهرستان بیش از کل جمعیت دو شهرستان دیگر استان مرکزی بوده است.

منصوری بیان کرد: این رشد جمعیتی می طلبد تا زیرساخت های لازم برای تامین نیازهای متناسب در حوزه های گوناگون تقویت شود و اگر مشارکت ۳۵ میلیارد تومانی خیرین مدرسه ساز در این شهرستان نبود، امروز با کمبود فضای آموزشی مواجه بودیم.

وی پیش بینی کرد با افتتاح راه آهن و خط سریع السیر که یکی از زیرساخت های مورد نیاز شهرستان است، جمعیت به میزان دو برابر افزایش یابد.

 آستان قدس رضوی از محرومیت‌زدایی حمایت می کند

محمدحسن آصفری، معاون پارلمانی و امور مجلس ستاد امر به معروف و نهی از منکر و نماینده آستان قدس رضوی در استان مرکزی نیز در این مراسم گفت: آستان قدس رضوی برای حمایت از انجام کارهای عام‌المنفعه و محرومیت‌زدایی و نیز خدمات بهداشتی و درمانی در سطح استان آمادگی کامل دارد.

وی افزود: به همت خیرین، منابع دولتی و مشارکت مردم با هدایت های نماینده ولی فقیه در استان مرکزی شاهد شکوفائی و توسعه در نقاط مختلف استان مرکزی هستیم.

آصفری بیان کرد: علیرغم فاصله کم استان مرکزی با پایتخت، از برخی کمبودها در حوزه‌های گوناگون رنج می‌بریم که باید همه دست به دست هم دهیم و با مشارکت خیرین کمبودها را برطرف کنیم.

وی ساوه را مزین به قدمگاه حضرت معصومه(س) عنوان کرد و ادامه داد: این شهرستان پیشانی پرافتخار استان مرکزی محسوب می‌شود و تاسیس دفتر آستان قدس رضوی در ساوه و زرندیه گامی در جهت محرومیت‌زدایی از این خطه و انجام کارهای عام‌المنفعه با تاکید بر نگاه توسعه ای است.

به سمت بالا

economist
Template Design:Dima Group
Tool tip