economist

فرمانده سپاه ساوه با بیان اینکه درک درست از منافع ملی مورد توجه خبرنگاران باشد گفت: خبرنگاران در راستای بیداری مردم قلم بزنند.

رييس بنیاد ساوه به مناسبت آزادسازي پاوه ،شهيد چمران را از افتخارات اين شهرستان برشمرد وافزود: نام شهید چمران در تاریخ خواهد ماند و الگویی بی نظیر برای همه ملت های آزادیخواه جهان است.

حسين محمودي فر رييس اداره فرهنگ وارشاد اسلامي شهرستان ساوه در مراسم تجلیل خبرنگاران  بیان داشت حق محوری،حق طلبی و حق گویی از مهم ترین ویژگی های خبرنگار موفــق و خــداترس است در مقابل سخن چینی، بدگــویی و به جان هم انداختـن مردم از ویژگی های نکوهیــده ای است که هر انسان عاقلی از آن بیزاری می جوید پس نیاز است اهالی رسانه و خبرنگاران همواره به دنبال واقعیت باشند و از جنجال آفرینی بپرهیزند.

فرمانده نیروی انتظامی ساوه گفت: بینش سیاسی لازمه کار خبرنگاران است ولی نباید وارد بازی‌های سیاسی شوند و زیرا در آن زمان است که از رسالت اصلی خود فاصله می‌گیرند.

به مناسبت فرا رسیدن 17 مردادماه سالروز شهادت خبرنگار شهید محمود صارمی و روز خبرنگار، خبرنگاران شهرستان های ساوه و زرندیه با حضور در گلزار شهدای امامزاده سید علی اصغر (ع) به مقام شامخ شهیدان ادای احترام کردند .

 هفدهم مردادماه به مناسبت سالروز شهادت شهید محمود صارمی کسی که تا آخرین نفس در سنگر های حق علیه باطل برای دفاع از خاک و خون ملت سرفراز ایران و رسالت خبرنگاری شجاعانه ایستادگی کرد و سرانجام خون مطهرش در حین ادا تکلیف در راه آرمانی بلند غریبانه بر زمین ریخته شد روز خبرنگار نامگذاری شده است.

رئیس شورای شهر ساوه با بیان اینکه بودجه شهرداری ساوه به یک پنجم کاهش یافت، گفت: شهرداری ساوه از حیث بودجه با چالش مواجه است.

در مراسمی با حضور جمعی از مدیران سازمان‌های مردم نهاد شهرستان ساوه، با برگزاری انتخابات نماینده سازمان‌های مردم نهاد این شهرستان در هیئت نظارت تغییر یافت.

"سعید کریمی" رئیس شورای اسلامی شهر ساوه در نشست منتخبین پنجمین دوره شورای اسلامی شهرهای استان مرکزی

اولين جلسه کميسيون ماده پنج شهرهاي ساوه، رازقان و زاويه با حضور مهندس فيلي معاون هماهنگي امور عمراني استانداري مرکزي، مديران کل استان، مهندس منصوري نماينده مردم ساوه و زرنديه در مجلس شوراي اسلامي، مهندس بهاروند فرماندار ساوه، رياست شوراي اسلامي شهر و شهرداران اين سه شهر در فرمانداري ويژه ساوه برگزار شد.

به سمت بالا

economist
Template Design:Dima Group
Tool tip