economist

رئیس جهاد کشاورزی ساوه گفت: با توجه به اعتبار بالا و به صرفه نبودن احداث گلخانه‌ها احداث گلخانه‌های خانگی در دستور کار جهاد کشاورزی قرار گرفت و تسهیلات احداث گلخانه‌های خانگی در استان مرکزی اعطا می‌شود.

محسن شریفی در پنجمین همایش منطقه‌ای شعر عاشورایی استان مرکزی در ساوه با بیان اینکه ساوه به پایتخت فعالیت‌های فرهنگی تبدیل‌شده، اظهار کرد: این مهم با برگزاری برنامه‌های متعدد فرهنگی در بخش‌های مختلف و با حضور پرشور مردم  محقق شده است.

نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی از اختصاص یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان اعتبار برای احداث سه بند خاکی در نوبران خبر داد.

 مدیر درمان تامین اجتماعی استان مرکزی گفت: 9 طرح درمانی در این استان با 295 میلیارد ریال اعتبار درحال تکمیل و تجهیز است که با راه اندازی آن ها کیفیت در ارایه خدمات به مراجعان بهبود می یابد.

مدیر امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان ساوه گفت: 5 پروژه مهم آبرسانی در روستاهای شهرستان ساوه در حال انجام است که با اتمام آنها به 43 روستای این شهرستان خدمات آبرسانی جدید ارائه می‌شود.

حسین محمودی‌فرعنوان کرد: سینماتیکت  با هدف اطلاع‌رسانی درباره اخبار و رویدادهای اکران سینماها و برنامه نمایش فیلم‌ها راه‌اندازی شده است.

محمدرضامنصوري در خصوص وضعیت بازار خودرو در کشورگفت :پول‌های سرگردانی که زمانی به سمت بازار سکه و ارز حرکت می‌کرد در حال حاضر بازار خودرو را انتخاب کرده، میزان تولید و جامعه تغییر نکرده اما حجم انبوه تقاضا به دلیل نگرانی از آینده است و همین موضوع باعث افزایش قیمت خودرو در بازار شده است .

مدیرعامل داروسازی آوه سینا ضمن تشریح آخرین وضعیت مالی و عملکردی این شرکت ۳۵ میلیارد تومانی آماده عرضه اولیه، درخصوص فرصت ها و تهدیدهای آن نسبت به رقبا توضیحاتی داد.

 در ششمین روز از هفته گرامیداشت هشت سال دفاع مقدس جلسه ای با حضور آقای مهندس منصوری نماینده محترم ساوه وزرندیه با شركت جمعي از كاركنان و اساتيد و دانشجويان در روزپنجشنبه پنجم مهرماه از طرف كانون بسيج كاركنان و اساتيد در دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه برگزار شد.

فرمانده ناحیه سپاه ساوه گفت: شیاطین و خناسان بدانند پیروزی در برابر ایران اسلامی را به گور می‌برند و تحقق وعده الهی با پیروی از ولایت فقیه میسر می‌شود.

به سمت بالا

economist
Template Design:Dima Group
Tool tip