economist

خبرنگار ساوه پرتال به نقل ازخبرگزاری تسنیم ؛علی جنگروی رئیس کمیته امور استان‌های جبهه اعتدال‌گرایان لیست اسامی نامزدهای مرحله دوم انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی مورد حمایت جبهه اعتدال‌گرایان در استان‌هایی که به دور دوم کشیده شدند را به شرح ذیل اعلام کرد:

آذربایجان شرقی

تبریز: زهرا ساعی، میرعلی‌اصغر الموسوی، شهاب‌الدین بیمقدار، عباس عباس‌زاده

اهر و هریس: مهدی حسینیان سراجلو

سراب: یوسف داوودی

شبستر: معصومه آقاپور

مراغه و عجبشیر: محمدعلی حسین‌زاده

مرند جلفا: کریم شافعی

آذربایجان غربی

ارومیه: سیدهادی بهادری و مجید دودکانلو میلان

میاندوآب، شاهین‌دژ و تکاب: جهانبخش محبی‌نیا و محمد میرزایی

ماکو، چالدوران، پلدشت و شوط : عین‌الله شریف‌پور

اردبیل

اردبیل، نیر و نمین: محمد فیضی

پارس‌آباد و بیله‌سوار: شکور پورحسین

اصفهان

شهرضا و دهاقان: سمیه محمودی

سمیرم: اصغر سلیمی

ایلام

ایلام، مهران، شیروان و چرداول: جلال میرزایی و سارا فلاحی

دهلران، دره‌شهر و آبدانان : شادمهر کاظم زاد

تهران

دماوند و فیروزکوه: قاسم میرزایی نیکو

رباط‌کریم و بهارستان: خانعلی ابراهیم نکو

چهارمحال و بختیاری

اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار: علی کاظمی

بروجن: خدیجه ربیعی

خراسان‌رضوی

تربت حیدریه و محولات: سعید باستانی

خوزستان

اهواز: همایون یوسفی، جواد کاظم نسب‌الباجی، علی ساری

آبادان: غلامرضا شرفی

بهبهان: محمودرضا ضرغامی

ماهشهر و امیدیه: علی گل مرادی

ایذه و باغ ملک: هدایت‌الله خادمی

مسجدسلیمان، لاری، هفتگل و اندیکا: علی‌عسگر ظاهری

زنجان

زنجان و طارم: سیدافضل موسوی و کریم خان‌محمدی

خدابنده: سیدالبرز حسینی

ابهر و خرم‌دره: محمد عزیزی

فارس

شیراز: علی اکبری

داراب و زرین‌دشت: رضا انصاری

نی‌ریز و استهبان: اصغر مسعودی

نورآباد و ممسنی: مسعود گودرزی

کردستان

سنندج، دیواندره و کامیاران: سیداحسن علوی

مریوان و سروآباد: امید کریمیان

کرمانشاه

کرمانشاه: احمد صفری

سنقر کلیایی: محمد عمادی رستگار

گلستان

گرگان و آق قلا: نورمحمد تربتی‌نژاد و نبی هزار جریبی

کردکوی، بندرترکمن و بندرگز: بهروز نورقلی‌پور

مینودشت، کلاله و مراوه تپه: شهرام کوسه غراوی

گیلان

رشت: محمدصادق حسنی

رودبار: منوچهر جمالی

لرستان

خرم‌آباد و دوره: سید محمدخان بیرانوندی و اعظم محمدنیا

بروجرد: هادی مقدسی و فاطمه مقصودی

درود و ازنا: حسین گودرزی

مازندران

بابل: حسین نیازآذری

قائم‌شهر: سیدعلی ادیانی‌راد

مرکزی

اراک و کمیجان و خنداب: سیدمهدی مقدسی

ساوه و زرندیه: شهلا میرگلو بیات

شازند: علی ابراهیمی

هرمزگان

بندرلنگه، بستک و پارسیان و کیش: احمد جباری

همدان

ملایر: علیرضا امامی

رزن: حسن لطفی

یزد

مهریز، بافق، ابرکوه و خاتم و بهاباد: محمد رضا صباغیان

به سمت بالا

economist
Template Design:Dima Group
Tool tip