economist

نخستین نشست هیات اجرایی مرحله دوم انتخابات در حوزه ساوه و زرندیه به ریاست معاون

استاندار و فرماندار ساوه و با حضور فرماندار شهرستان زرندیه ،اعضای هیات اجرایی ، هیات نظارت این حوزه انتخابیه در محل فرمانداری ساوه برگزار گردید.محمد بهاروند در این نشست ضمن تقدیر و تشکر از عوامل اجرایی در دور اول انتخابات در اسفند ماه افزود: مشارکت مردم در انتخابات دور اول مجلس شورای اسلامی نشان داد که ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی همواره آماده دفاع ازارزش های ناب انقلاب اسلامی است.

وی ادامه داد: میزان مشارکت حداکثری شهروندان در انتخابات مرحله نخست دهمین دوره مجلس شورای اسلامی، سند افتخار و عزتمندی کشور است که سبب شد توطئه های بیگانگان نقش بر آب شود.
معاون استاندار و فرماندار ساوه بیان کرد: دست اندرکاران و عوامل اجرایی مرحله نخست انتخابات در حوزه ساوه و زرندیه به خوبی وظایف محوله را به انجام رساندند و در این مرحله هم به طور یقین ملاک بر پاسداری آرای مردم است.
وی بیان کرد: مرحله نخست انتخابات مجلس دهم درحوزه انتخابیه ساوه و زرندیه در ثبات و امنیت کامل برگزار شد و با درایت عوامل اجرایی کار صیانت از آرای مردم به انجام رسید.
بهاروند گفت: تعامل و همدلی و تلاش برای حضور و مشارکت حداکثری شهروندان در پای صندوق های رای، مولفه بارزی بود که در مرحله دوم نیز باید با پشتکار آن را محقق کرد.
فرماندار شهرستان ساوه عنوان کرد: صیانت از آرای مردم وظیفه شرعی و قانونی همه کارگزاران درمرحله دوم انتخابات است و با هرگونه بی اخلاقی انتخاباتی و تخطی از قانون برخورد می شود.
فرماندار شهرستان زرندیه نیز در سخنانی گفت: کارآمدی و اقتدار بی چون و چرای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با مشارکت حداکثری شهروندان در انتخابات تثبیت شد.
محمد کردی بیان کرد: پیروز اصلی این انتخابات ملت بزرگ ایران بود که با نقش آفرینی در پای صندوق های رای، نقشه دشمنان را نقش بر آب کرد.
وی افزود: تصمیم سازی های کلان کشور همواره با رای و نظر شهروندان با برگزاری انتخابات آزاد شکل گرفته و فلسفه اصلی این انتخابات نیز به طور یقین بر این مهم استوار است.
فرماندار شهرستان زرندیه تصریح کرد: مجلس مقتدر و پاسخگو نیازمند نمایندگانی با پشتوانه مردمی است که حضور حداکثری شهروندان در مرحله دوم انتخابات نیز مهر تاییدی بر این ادعا خواهد بود.
کردی خطاب به عوامل اجرایی و دست اندرکاران مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه ساوه و زرندیه افزود: صیانت و پاسداری از آرای مردم وظیفه همه ماست و نباید در امانتداری کوتاهی کرد.
در این نشست بر به کارگیری توان همه دستگاه های اجرایی و عوامل انتخابات در مشارکت پر شور و حداکثری شهروندان تاکید شد.

به سمت بالا

economist
Template Design:Dima Group
Tool tip