economist

وزير سابق آموزش و پرورش گفت: كشور نيازمند مجلسی مقتدر و پاسخگوست كه با پيروی از رهنمودهای مدبرانه مقام معظم رهبری بتواند پاسخگوی مطالبات مردم باشد.

حمیدرضا حاجی بابایی در جمع مردم ساوه اظهار کرد: قدرت مولفه‌های مختلفی دارد كه یكی از شاخص ترین مولفه های آن حضور در عرصه های اجتماعی و سیاسی است.
وی ادامه داد: تولید روز افزون علمی و كسب افتخارات مبتنی بردانش اندوزی از دیگر مولفه های اقتدار كشورها محسوب می شود كه بهره گیری از فناوری صلح آمیز هسته ای در این راستاست.
حاجی بابایی اضافه كرد: تعالی و تثبیت آموزه های اعتقادی و معرفتی و تلاش برای بر پا داشتن عقاید راسخ ملی نیز از دیگر مولفه های اقتدار دولتها و كشورها محسوب می شود كه فرهنگ عاشورایی و ولایی در جمهوری اسلامی ایران نمونه ای بارز از این اعتقادهاست.
حاجی‌بابایی بیان كرد: آمریكا و سردامداران غربی با كارشكنی ها و بدعهدی های خود، هدفی جز كاهش اقتدار ملی كشور را در سر ندارند.
وی عنوان كرد: امروز توان موشكی و قدرت نظامی ایران اسلامی در منطقه زبانزد است و هراس از قدرتمندی سبب شده تا برخی غربی ها با ایران دشمنی كنند.
وزیر سابق آموزش وپرورش با اشاره به حضور مردم در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی گفت: حضور پر شور مردم در پای صندوق های رای نشان داد كه ملت سرافراز كشور همواره بر پیروی از ارزش های امام و انقلاب تاكید دارند.
حاجی‌بابایی افزود: اقتصاد مقاومتی نسخه شفابخش كشور است و اجرای آن می تواند زمینه باروری و توسعه یافتگی را تثبیت كند.
وی بیان كرد: معیشت فرهنگیان و تلاش برای عزتمندی و كرامت این قشر فرهنگی همواره باید ادامه یابد.
وزیر سابق آموزش وپرورش بیان داشت: یكی از اولویت های اصلی مجلس آینده مقابله با ركود و تورم است چرا كه باروری اقتصاد یكی از شاخص های توسعه یافتگی است.
حاجی‌بابایی ادامه داد: ملت ایران به آمریكا اعتماد ندارند و مجلس آینده باید با اقتدار و پاسخگویی خود در برابر مطالبات مردمی، رهنمودهای مقام معظم رهبری را جامه عمل بپوشاند.

به سمت بالا

economist
Template Design:Dima Group
Tool tip